• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Kalendarium

marzec 2015
N P W Ś C Pt S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Turniej tenisa ziemnego

 
Zaproszenie

Zapraszamy mieszkańców Gminy Głogówek do kibicowania podczas II Turnieju Tenisa Ziemnego w Deblu  o Puchar Burmistrza Głogówka , który odbędzie się w dniu 05. 07. 2014r. (sobota)od godz. 10.00 na kortach przy ul. Targowej w Głogówku.
Turniej zorganizowany z okazji 10-io lecia w Unii Europejskiej.


Organizatorzy

 
Fotorelacja z imprezy "Dni Gminy Głogówek 2014"

Sobota

View the embedded image gallery online at:
http://glogowek.pl/index.php?limitstart=40#sigFreeId3c64c73f4e

Więcej…
 
Konkurs

Loading ...

 
Dni otwarte Domu Kultury w Głogówku

 
Nagrody Burmistrza za szczególne osiągnięcia

W czwartek, 26 czerwca 2014 r. w sali obrad Ratusza odbyła się uroczystość wręczenia Nagród Burmistrza za szczególne osiągnięcia w roku szkolnym 2013/2014. W spotkaniu wzięli udział: Burmistrz Głogówka Andrzej Kałamarz, Z-ca Burmistrza Barbara Wróbel, Przewodniczący Rady Miejskiej Krzysztof Barton i radni Rady Miejskiej, Sekretarz Gminy Anna Barysz, Skarbnik Gminy Ilona Hudaszek, Inspektor ds. oświaty Ewa Orłowska – Radziwiłł, dyrektorzy szkół, nagrodzeni uczniowie i ich rodzice.

Więcej…
 
Konkurs

Burmistrz Głogówka ogłasza szóstą edycję konkursu  gminnego
„Najpiękniejsza wieś  2014 r.”

REGULAMIN KONKURSUI. Cel konkursu

Celem konkursu jest podniesienie walorów estetycznych Gminy Głogówek, zaangażowanie mieszkańców w rozwój i modernizację poszczególnych miejscowości, jak również utrzymanie porządku wokół własnych domostw, gospodarstw, budynków i terenów użyteczności publicznej.

Więcej…
 
Regulamin "Biegaj z nami Głogówek 2014"

Loading ...

 
GMINA GŁOGÓWEK W PROJEKCIE „POWRÓT DO ZATRUDNIENIA”

Projekt systemowy pt. „Powrót do zatrudnienia” jest przedsięwzięciem realizowanym przez Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu i jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VI Rynek pracy otwarty dla wszystkich, Działanie 6.1 Poprawa dostępu do zatrudnienia oraz wspieranie aktywności zawodowej w regionie, Podziałanie 6.1.1 Wsparcie osób pozostających bez zatrudnienia na regionalnym rynku pracy.

Więcej…
 
Ankieta

Loading ...

 

Do pobrania:

Ankieta.pdf

Mapa.pdf

 
Informacja

Loading ...

 
Bezpłatne badanie stanu technicznego pojazdu

Loading ...

 
Otwarcie kąpieliska

 
Nauka pływania

 
Gminne Zawody Sportowo- Pożarnicze w Mochowie

W niedzielę, 25 maja w Mochowie odbyły się  Gminne Zawody Sportowo- Pożarnicze. Wśród gości zaproszonych byli m.in.: Poseł RP Janina Okrągły, Poseł RP Ryszard Galla, Starosta Prudnicki Radosław Roszkowski, Komendant Powiatowy PSP w Prudniku Mirosław Jelonek, Wójt Gminy Lubrza Mariusz Kozaczek, Burmistrz Głogówka i jednocześnie Prezes ZMG OSP Głogówek Andrzej Kałamarz, Z-ca Burmistrza Barbara Wróbel, Przewodniczący Rady Miejskiej w Głogówku Krzysztof Barton,  Komendant Gminny OSP Ewald Kamrad, radni Rady Miejskiej. Zawody rozegrane były w dwóch konkurencjach tj. sztafeta pożarnicza 7*50 m z przeszkodami oraz ćwiczenia bojowe. Poziom zawodów był wysoki. Zawody przebiegały sprawnie, organizatorzy stanęli na wysokości zadania.

Więcej…
 
Informacja

Informuje się, że do dnia 19 maja 2014 r.  został udostępniony do wglądu  spis wyborców uprawnionych do udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 25 maja 2014 r
Wglądu można dokonać w godzinach pracy Urzędu Miejskiego w Głogówku pokój nr 1 tj:

-   poniedziałek w godz. od 7.30  do godz. 15.30
-   wtorek, środa, czwartek w godz. od 7.30 do godz. 16.00
-   piątek w godz. od 7.30 do godz  14.00


Burmistrz  Głogówka
Andrzej Kałamarz

 
Ogłoszenie

 

Ogłoszenie z dnia 24.04.2014 r. o rozstrzygnięciu konkursu ofert wyboru dziennych opiekunów na zadanie pn. Opieka nad dziećmi do lat 3 sprawowana przez dziennego opiekuna" na terenie Gminy Głogówek.

Więcej…
 
Ogłoszenie Prezesa KRUS

Loading ...

 
OPOLSKA KARTA RODZINY I SENIORA

Gmina Głogówek przystąpiła do programu pn. Opolska Karta Rodziny i Seniora. Program Opolskiej Karty Rodziny i Seniora realizowany jest we współpracy Gminy Głogówek z  Województwem Opolskim .Rada Miejska w Głogówku podjęła uchwałę w sprawie przystąpienia do programu pn. Opolska Karta Rodziny i Seniora.

Więcej…
 
Rolnik Mistrzem Polski!

Zawodniczki Rolnika B. Głogówek, po raz trzeci z rzędu zdobyły tytuł Młodzieżowego Mistrza Polski Kobiet w futsalu U-18. W finale imprezy, zespół z Głogówka rozgromił Gola Częstochowa 8:1!
Drużyna trenerów Stanisława Dyji i Krzysztofa Pałki była uważana za jednego z faworytów turnieju, co potwierdziła już w pierwszym swoim występie, gromiąc
KS Rysy Bukowina Tatrzańska 9:0, po bramkach Agaty Sobkowicz – 5, Mari Hadelko – 2 oraz Karoliny Gogolin i Anny Suchanek.
Prawdziwą piłkarską ucztę kibice mogli zobaczyć w drugim grupowym spotkaniu drużyny z Głogówka, w którym broniący tytułu Rolnik podejmował Wicemistrza Polski Rekord Bielsko-Biała. Obie drużyny zagrały doskonale taktycznie, walecznie i ambitnie. Nie brakowało walki, determinacji i ambicji.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 25

"DNI GMINY 2014" - SPONSORZY

Użytkowników : 1
Artykułów : 666
Zakładki : 6
Odsłon : 4172092