• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Kalendarium

styczeń 2015
N P W Ś C Pt S
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Informacja

Informuje się, że do dnia 19 maja 2014 r.  został udostępniony do wglądu  spis wyborców uprawnionych do udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 25 maja 2014 r
Wglądu można dokonać w godzinach pracy Urzędu Miejskiego w Głogówku pokój nr 1 tj:

-   poniedziałek w godz. od 7.30  do godz. 15.30
-   wtorek, środa, czwartek w godz. od 7.30 do godz. 16.00
-   piątek w godz. od 7.30 do godz  14.00


Burmistrz  Głogówka
Andrzej Kałamarz

 
Ogłoszenie

 

Ogłoszenie z dnia 24.04.2014 r. o rozstrzygnięciu konkursu ofert wyboru dziennych opiekunów na zadanie pn. Opieka nad dziećmi do lat 3 sprawowana przez dziennego opiekuna" na terenie Gminy Głogówek.

Więcej…
 
Ogłoszenie Prezesa KRUS

Loading ...

 
OPOLSKA KARTA RODZINY I SENIORA

Gmina Głogówek przystąpiła do programu pn. Opolska Karta Rodziny i Seniora. Program Opolskiej Karty Rodziny i Seniora realizowany jest we współpracy Gminy Głogówek z  Województwem Opolskim .Rada Miejska w Głogówku podjęła uchwałę w sprawie przystąpienia do programu pn. Opolska Karta Rodziny i Seniora.

Więcej…
 
Rolnik Mistrzem Polski!

Zawodniczki Rolnika B. Głogówek, po raz trzeci z rzędu zdobyły tytuł Młodzieżowego Mistrza Polski Kobiet w futsalu U-18. W finale imprezy, zespół z Głogówka rozgromił Gola Częstochowa 8:1!
Drużyna trenerów Stanisława Dyji i Krzysztofa Pałki była uważana za jednego z faworytów turnieju, co potwierdziła już w pierwszym swoim występie, gromiąc
KS Rysy Bukowina Tatrzańska 9:0, po bramkach Agaty Sobkowicz – 5, Mari Hadelko – 2 oraz Karoliny Gogolin i Anny Suchanek.
Prawdziwą piłkarską ucztę kibice mogli zobaczyć w drugim grupowym spotkaniu drużyny z Głogówka, w którym broniący tytułu Rolnik podejmował Wicemistrza Polski Rekord Bielsko-Biała. Obie drużyny zagrały doskonale taktycznie, walecznie i ambitnie. Nie brakowało walki, determinacji i ambicji.

Więcej…
 
Ogłoszenie o konkursie

Loading ...

Do pobrania:

Oferta realizacji zadania publicznego.pdf

Oświadczenia i zaświadczenia.pdf

 
PRACODAWCO, SKORZYSTAJ Z BEZPŁATNEGO SZKOLENIA I ZDOBĄDŹ DYPLOM PIP!

Zapraszamy Państwa do udziału w szkoleniach z udziałem inspektorów pracy OIP w Opolu, w ramach programu promocyjnego „Przestrzeganie prawa pracy w małych zakładach – Dyplom PIP”. Propozycja skierowana jest do pracodawców zatrudniających do 20 pracowników.
Pracodawcy uczestniczący w szkoleniach otrzymają materiały (broszury), przygotowane przez specjalistów PIP, m.in. „Listę kontrolną z komentarzem”, za pomocą których będą mogli samodzielnie identyfikować występujące w zakładzie nieprawidłowości, oceniać skalę zagrożeń oraz określać sposoby ich likwidacji.

Więcej…
 
Ekstraliga Futsalu Kobiet PZPN

 
Złote Gody

We wtorek, 25 marca 2014 r. w MGOK odbyła się uroczystość Złotych Godów. Do ośrodka kultury zaproszono pary małżeńskie z naszej gminy, które w ubiegłym roku obchodziły 50 rocznicę ślubu. Na uroczystość przybyli: Marianna i Jan Zienkiewiczowie, Maria i Karol Anders, Sylwia i Henryk Bernard, Janina i Stanisław Gadżała, Gertruda i Jerzy Herdzin, Maria i Zygfryd Pietruszka, Maria i Helmut Wilczek, Elfryda i Paweł Bolcek, Jadwiga i Bronisław Chawa,   Antonina i Jan Czupryńscy, Urszula i Józef Donath, Zyta i Józef Globisch, Jadwiga i Joseph Gnilka, Elżbieta i Herman Gorek, Urszula i Leo Konczalla, Leokadia i Michał Krywko, Małgorzata i Ewald Marx, Irena i Eugeniusz Mołdawa, Cecylia i Konrad Nickel, Adelajda i Jan Sacher, Gertrud i Siegfried Staisch, Urszula i Erich Torka, Janina i Franciszek Worobiec.  Burmistrz Głogówka Andrzej Kałamarz wręczył jubilatom medale prezydenckie, dyplomy, upominki i kwiaty. Wszystkim jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia!

Więcej…
 
Koncert

 
Pomoc przy sporządzaniu rocznego rozliczenia podatkowego

Od 20 marca do końca kwietnia 2014 roku w każdy czwartek w godzinach od 8 do 13-tej w Urzędzie Miejskim w Głogówku w pok. nr 2 - parter dyżurować będzie pracownik Urzędu Skarbowego w Prudniku, który bezpłatnie pomoże sporządzić i wysłać zeznanie podatkowe – PIT drogą elektroniczną. 
Zapraszamy do skorzystania z pomocy, aby szybko i bezpiecznie wysłać swoją deklarację podatkową do Urzędu Skarbowego w Prudniku.

 
Życzenia

Z okazji Dnia Sołtysa

wszystkim Sołtysom naszej gminy

życzę sukcesów i satysfakcji z wykonywanej pracy

oraz wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym.


Burmistrz Głogówka
Andrzej Kałamarz

 
Koniec sezonu zimowego na lodowisku „Biały Orlik 2012"

Informujemy o planowanym zamknięciu lodowiska przy ul. Sobieskiego od dnia 05.03.2014.

Amatorów jazdy na łyżwach zapraszamy na ślizgawkę już na początku grudnia tego roku.

 
INFORMACJA

BURMISTRZ GŁOGÓWKA INFORMUJE


o wynikach postępowania w sprawie otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych  Gminy Głogówek na rok 2014 z zakresu pomocy społecznej  do 31.12.2014 r. 
I.    Do ogłoszonego w dniu 03 lutego 2014 r. otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w 2014 r. z zakresu pomocy publicznej złożona została jedna oferta :

CARITAS DIECEZJI OPOLSKIEJ, z siedzibą w Opolu.

Więcej…
 
Harmonogram wywozu śmieci

Loading ...

 
Ferie na lodowisku

 
Obwieszczenie

Loading ...

 
Wyniki konkursu

Loading ...

 
Harmonogram wywozu śmieci w lutym 2014

Szanowni mieszkańcy poniżej przedstawiamy harmonogram odbioru odpadów zmieszanych w miesiącu lutym.

Loading ...

Loading ...

 
Konkurs ofert

Na podstawie ustawy 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (tj. Dz. U. z 2010 r., Nr 234 poz. 1536 ze zm.) i Uchwały Nr XXXVI/263/2013 Rady Miejskiej w Głogówku z dnia 29 listopada 2013 r. w sprawie uchwalenia „Rocznego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2014” dla gminy Głogówek

 

Burmistrz Głogówka
ogłasza otwarty konkurs ofert
na realizację przez Gminę Głogówek zadania publicznego w zakresie pomocy społecznej na 2014 rok skierowany do :

•    organizacji pozarządowych prowadzących działalność w zakresie pomocy społecznej;
•    osób prawnych i jednostek organizacyjnych działających na podstawie przepisów o stosunku   Państwa do Kościoła Katolickiego w Rzeczypospolitej Polskiej, stosunku Państwa do innych  kościołów i związków wyznaniowych oraz o gwarancji wolności sumienia i wyznania, jeżeli ich cele  statutowe obejmują prowadzenie działalności w zakresie pomocy społecznej.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 24

"DNI GMINY 2014" - SPONSORZY

Użytkowników : 1
Artykułów : 651
Zakładki : 6
Odsłon : 4077303