• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Kalendarium

kwiecień 2015
N P W Ś C Pt S
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
Informacja

W niedzielę 15 czerwca br. na stadionie miejskim w Oleśnie odbyły się Wojewódzkie Zawody Sportowo – Pożarnicze. Rywalizowały ze sobą najlepsze jednostki OSP Opolszczyzny. Powiat Prudnicki reprezentowała jednostka OSP Kierpień, która w klasyfikacji generalnej zajęła 6 miejsce!

Gratulujemy!

Więcej…
 
Wyniki biegów

W sobotę 28.06.2014 r o godz. 10.00 rozpoczęły się  XIV Biegi  organizowane w ramach kampanii >Zachowaj Trzeźwy Umysł< pod hasłem „Biegaj z nami –Głogówek 2014” ,w tym roku biegi odbywały się w Parku Miejskim w Głogówku.
Rozpoczęliśmy wspólnym startem wszystkich uczestników, którzy mieli do przebiegnięcia jedno małe kółko w parku. Następnie odbywały się biegi w  poszczególnych kategoriach i dystansach. Udział  wzięła licznie przybyła młodzież szkolna oraz przedszkolaki.
Biegi nadzorowali -  Wioletta Ćwięczek - nauczyciel wychowania fizycznego SP Nr 1        
-   Mateusz Sałek- wolontariusz
-   Grzegorz Pawłowski – stażysta UM w Głogówku
-   Tomasz Mazur - pracownik UM w Głogówku
-   Jerzy Gąsior – pracownik UM w Głogówku
Imprezę prowadził  – Stanisław Dyja

Więcej…
 
Turniej tenisa ziemnego

 
Zaproszenie

Zapraszamy mieszkańców Gminy Głogówek do kibicowania podczas II Turnieju Tenisa Ziemnego w Deblu  o Puchar Burmistrza Głogówka , który odbędzie się w dniu 05. 07. 2014r. (sobota)od godz. 10.00 na kortach przy ul. Targowej w Głogówku.
Turniej zorganizowany z okazji 10-io lecia w Unii Europejskiej.


Organizatorzy

 
Fotorelacja z imprezy "Dni Gminy Głogówek 2014"

Sobota

View the embedded image gallery online at:
http://glogowek.pl/index.php?limitstart=40#sigFreeId3c64c73f4e

Więcej…
 
Konkurs

Loading ...

 
Dni otwarte Domu Kultury w Głogówku

 
Nagrody Burmistrza za szczególne osiągnięcia

W czwartek, 26 czerwca 2014 r. w sali obrad Ratusza odbyła się uroczystość wręczenia Nagród Burmistrza za szczególne osiągnięcia w roku szkolnym 2013/2014. W spotkaniu wzięli udział: Burmistrz Głogówka Andrzej Kałamarz, Z-ca Burmistrza Barbara Wróbel, Przewodniczący Rady Miejskiej Krzysztof Barton i radni Rady Miejskiej, Sekretarz Gminy Anna Barysz, Skarbnik Gminy Ilona Hudaszek, Inspektor ds. oświaty Ewa Orłowska – Radziwiłł, dyrektorzy szkół, nagrodzeni uczniowie i ich rodzice.

Więcej…
 
Konkurs

Burmistrz Głogówka ogłasza szóstą edycję konkursu  gminnego
„Najpiękniejsza wieś  2014 r.”

REGULAMIN KONKURSUI. Cel konkursu

Celem konkursu jest podniesienie walorów estetycznych Gminy Głogówek, zaangażowanie mieszkańców w rozwój i modernizację poszczególnych miejscowości, jak również utrzymanie porządku wokół własnych domostw, gospodarstw, budynków i terenów użyteczności publicznej.

Więcej…
 
Regulamin "Biegaj z nami Głogówek 2014"

Loading ...

 
GMINA GŁOGÓWEK W PROJEKCIE „POWRÓT DO ZATRUDNIENIA”

Projekt systemowy pt. „Powrót do zatrudnienia” jest przedsięwzięciem realizowanym przez Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu i jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VI Rynek pracy otwarty dla wszystkich, Działanie 6.1 Poprawa dostępu do zatrudnienia oraz wspieranie aktywności zawodowej w regionie, Podziałanie 6.1.1 Wsparcie osób pozostających bez zatrudnienia na regionalnym rynku pracy.

Więcej…
 
Ankieta

Loading ...

 

Do pobrania:

Ankieta.pdf

Mapa.pdf

 
Informacja

Loading ...

 
Bezpłatne badanie stanu technicznego pojazdu

Loading ...

 
Otwarcie kąpieliska

 
Nauka pływania

 
Gminne Zawody Sportowo- Pożarnicze w Mochowie

W niedzielę, 25 maja w Mochowie odbyły się  Gminne Zawody Sportowo- Pożarnicze. Wśród gości zaproszonych byli m.in.: Poseł RP Janina Okrągły, Poseł RP Ryszard Galla, Starosta Prudnicki Radosław Roszkowski, Komendant Powiatowy PSP w Prudniku Mirosław Jelonek, Wójt Gminy Lubrza Mariusz Kozaczek, Burmistrz Głogówka i jednocześnie Prezes ZMG OSP Głogówek Andrzej Kałamarz, Z-ca Burmistrza Barbara Wróbel, Przewodniczący Rady Miejskiej w Głogówku Krzysztof Barton,  Komendant Gminny OSP Ewald Kamrad, radni Rady Miejskiej. Zawody rozegrane były w dwóch konkurencjach tj. sztafeta pożarnicza 7*50 m z przeszkodami oraz ćwiczenia bojowe. Poziom zawodów był wysoki. Zawody przebiegały sprawnie, organizatorzy stanęli na wysokości zadania.

Więcej…
 
Informacja

Informuje się, że do dnia 19 maja 2014 r.  został udostępniony do wglądu  spis wyborców uprawnionych do udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 25 maja 2014 r
Wglądu można dokonać w godzinach pracy Urzędu Miejskiego w Głogówku pokój nr 1 tj:

-   poniedziałek w godz. od 7.30  do godz. 15.30
-   wtorek, środa, czwartek w godz. od 7.30 do godz. 16.00
-   piątek w godz. od 7.30 do godz  14.00


Burmistrz  Głogówka
Andrzej Kałamarz

 
Ogłoszenie

 

Ogłoszenie z dnia 24.04.2014 r. o rozstrzygnięciu konkursu ofert wyboru dziennych opiekunów na zadanie pn. Opieka nad dziećmi do lat 3 sprawowana przez dziennego opiekuna" na terenie Gminy Głogówek.

Więcej…
 
Ogłoszenie Prezesa KRUS

Loading ...

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 25

"DNI GMINY 2014" - SPONSORZY

Użytkowników : 1
Artykułów : 668
Zakładki : 6
Odsłon : 4231127